productDetail.productImages
Set cadou Mandarin & Grapefruit – 2 bucăți
Setul include:
- Gel de duș (Shower Gel) 100 ml
- Unt de corp (Body Butter) 100 ml
Răsfățați-vă cu luxul unei îngrijiri complete cu setul cadou de la marca Baylis & Harding! Bucurați-vă de combinația de gel de duș răcoritor și unt de corp hrănitor, cu aromă de mandarină dulce, grapefruit suculent și iasomie delicată, pentru o senzație de prospețime și o piele minunat parfumată. Perfect pentru rutina zilnică sau ca un cadou special, ideal de pus sub bradul de Crăciun.
Colecția iconică Sweet Mandarin & Grapefruit aduce luxul în fiecare zi, îmbinând îngrijirea delicată cu eleganța atemporală Art Deco. Designul sofisticat, cu nuanțe de alb și auriu și modele geometrice rafinate, accentuează atmosfera festivă a colecției. Aroma sa inconfundabilă, cu note proaspete de citrice și iasomie, încântă simțurile și transformă rutina zilnică într-un adevărat ritual de răsfăț.
Caracteristici:
• curăță, hidratează și hrănește pielea
• cu parfum de durată de mandarină, grapefruit și iasomie
• se absoarbe bine în piele
• pentru îngrijirea completă a întregului corp
• într-un ambalaj cadou minunat
Gel de duș
Curăță delicat și hrănește pielea, lăsând-o moale și catifelată. Spuma bogată și parfumul de durată transformă fiecare duș într-un moment de răsfăț senzual.
Mod de utilizare: Aplicați pe pielea umedă, masați până se formează spumă și clătiți.
Unt de corp
Untul de corp cu glicerină și unt de shea oferă hidratare intensă, hrănește profund și regenerează pielea, lăsând-o catifelată. Combinat cu aroma delicată de citrice și iasomie, transformă rutina zilnică de îngrijire într-un adevărat răsfăț.
Mod de utilizare: După baie, aplicați pe întreg corpul și masați până la absorbția completă.
Informații suplimentare:
• Vegan & Cruelty Free
































