productDetail.productImages
Această loțiune de corp neparfumată calmează și protejează pielea instantaneu, oferind de 4 ori mai multă hidratare și o barieră cutanată cu 85% mai puternică* - pentru o hidratare intensă timp de 72 de ore.
Bariera cutanată, alcătuită din peste 100 de ceramide, menține hidratarea naturală a pielii și aspectul sănătos. Dacă pielea dvs. este uscată, este timpul completați nivelul de ceramide. NOUA tehnologie Pro-Ceramide întărește ceramidele esențiale ale pielii într-un mod inovator.
92% dintre persoanele testate au simțit că pielea lor uscată este catifelată, netedă și are un aspect sănătos de la prima utilizare***.
Uleiul se absoarbe imediat în piele, astfel încât vă puteți îmbrăca imediat după aplicare.
Textură non-grasă.
Formulă cu toleranță ridicată potrivită pentru pielea sensibilă - dezvoltată pentru a minimiza riscul de alergii.
*Autoevaluare, 55 de subiecți după 4 săptămâni de utilizare, comparativ cu pilea netratată.
Acum nou: Pompă și sticlă reciclabile** **Acolo unde există instalații de reciclare.
Caracteristici:
- compoziție neparfumată,
- minimizează riscul de alergii,
- asigură o hidratare de 24 de ore,
- testat dermatologic.



































